Football Academy Jurajska zwyciezcą VII edycji Turnieju o Puchar Wójta Gminy Poczesna

15 grudnia na hali w Poczesnej odbyła się już VII edycja halowego turnieju Piłki Nożnej o Puchar Wójta Gminy Poczesna (7lat temu została wybudowana hala), tym razem rozgrywki Klub Sportowy Olimpia Huta Stara zorganizował dla zawodników Orlika Młodszego rocznik 2009/2010.Od godziny 9:00 młodzi adepci piłki nożnej walczyli o Puchar gospodarza naszej Gminy. Nie brakowało tego dnia pięknych bramek, radości u zawodników po wygranych spotkaniach oraz łez po nieudanych meczach, jednak dla nas organizatorów najważniejsze tego dnia jak zawsze zresztą:) była dobra zabawa i mile spędzony czas na Hali Sportowej w Poczesnej. Z całą pewnością wszystkie drużyny po raz kolejny wyjechały do swoich domów z uśmiechami na twarzy, a taka idea z całą pewnością przyświeca nam już 7 rok z rzędu. Jeżeli chodzi o tegorocznego triumfatora rozgrywek został nim zespół FA Jurajska, który po dramatycznym finale pokonał drużynę Unii Rędziny.

Na koniec w imieniu zarządu chcieliśmy podziękować za pomoc w organizacji imprezy Panu Wójtowi Gminy Poczesna Krzysztofowi Ujmie, ukłon również należy zrobić w stronę Pawła Wiśniewskiego gospodarza Hali, rodzicom bez pomocy których turniej nie mógł by odbyć się w tej formie oraz firmom które pomogły przy zorganizowaniu poczęstunku.

I KOLEJKA

WARTA MSTÓW – FA KOZIEGŁOWY 2-0

( Paweł Charaziak, Alan Magdziarz)

KS OLIMPIA ZÓŁCI – ZNICZ KŁOBUCK 3-2

( Patryk Kręblewski, Bartek Woźniak, Wojciech Nabiałek – Kacper Ball x2)

SOKÓŁ WRĘCZYCA - ORLIK BLACHOWNIA 7-0

( Sebastian Bogus x2, Oskar Biernacki x3, Antek Przygoda, Filip Chłąd)

UNIA RĘDZINY -KS OLIMPIA NIEBIESCY

( Oskar Rochecki, samobójcza, Dominik Borowiecki, Alan Pijor x2, Filip Chadryś)

II KOLEJKA

WARTA MSTÓW – KS OLIMPIA ŻÓŁCI 2-1

( Paweł Charaziak x2 – Patryk Kręblewski)

FA KOZIEGŁOWY - ZNICZ KŁOBUCK 3-1

( Jan Bednarski, Nikodem Kurzak x2 – Dawid Zając )

UNIA RĘDZINY – SOKÓŁ WRĘCZYCA 2-5

( Alan Pijor, Oskar Rochecki – Oskar Biernacki x3, Sebastian Bogus, Antoni Przygoda)

ORLIK BLACHOWNIA – KS OLIMPIA NIEBIESCY 2-3

( Kusiński Bartosz, Lach Filip- Julian Minkina x3)

III KOLEJKA

WARTA MSTÓW – ZNICZ KŁOBUCK 0-1

( Kacper Ball )

FA KOZIEGŁOWY – KS OLIMPIA ŻÓŁCI 4-2

( Nikodem Kurzak, Filip Kurzak x2, Dawid Kołodziej - Bartosz Woźniak, Patryk Kręblewski )

SOKÓŁ WRĘCZYCA – KS OLIMPIA NIEBIESCY 6-0

(Sebastian Bogus x4, Oskar Biernacki X2 )

ORLIK BLACHOWNIA – UNIA RĘDZINY 1-5

( Bartosz Kosiński - Oskar Rochecki, Alan Pijor x 3, Bartosz Donlak )

GRUPA A

l.p

Drużyna

Bramki

Punkty

1

Warta Mstów

4-2

6

2

FA Koziegłowy

7-5

6

3

KS Olimpia Żółci

6-8

3

4

Znicz Kłobuck

4-6

3

GRUPA B

l.p

Drużyna

Bramki

Punkty

1

Sokół Wręczyca

18-2

9

2

Unia Rędziny

13-6

6

3

KS Olimpia Niebiescy

3-14

3

4

Orlik Blachownia

3-15

0

¼ FINAŁU

FA KOZIEGŁOWY – KS OLIMPIA NIEBIESCY 6-0

( Szymon Płaczek X2, Nikodem Kurzak X2, Filip Kurzak, Wojciech Kociołek )

KS OLIMPIA ŻÓŁCI – UNIA RĘDZINY 0-3

( Oskar Rochecki x 3)

MECZ O 7 MIEJSCE

ZNICZ KŁOBUCK – ORLIK BLACHOWNIA 2-2 k. 2-0

( Tymek Dąbrowski x2 – Igor Hepner, Adam Ziental)

½ FINAŁU

WARTA MSTÓW – FA KOZIEGŁOWY 0-2

( Nikodem Kurzak x2 )

SOKÓŁ WRĘCZYCA – UNIA RĘDZINY 3-4

( Oskar Biernacki, Fili Chłąd x2 - Oskar Rochecki x3, Alan Pijor)

MECZ O 5 MIEJSCE

KS OLIMPIA NIEBIESCY – KS OLIMPIA ŻÓŁCI 1-1 k.1-0

( Wojciech Nabiałek - Julian Minkina )

MECZ O 3 MIEJSCE

WARTA MSTÓW – SOKÓŁ WRĘCZYCA 2-1

( Alan Madziarz, Kordian Reterski – Sebastian Bogus)

FINAŁ

FA KOZIEGŁOWY – UNIA RĘDZINY 2-2 k.2-1

( Filip Kurzak x2, - Oskar Rochecki, samobójcza)

Najlepszy Zawodnik: Oskar Rochecki (Unia Rędziny)

Najlepszy Strzelec : Oskar Biernacki ( Sokół Wręczyca)

Najlepszy Bramkarz: Nikodem Przepióra ( Olimpia Huta Stara)